- -51,13 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Ατσάλι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2600 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 50 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 3.000 Kg |
| Υψος | 40.2 cm |
| Πλάτος | 39.5 cm |
| Μήκος | 39.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |