- Изчерпано

Персонализиране на продукт
Непременно запазете модифцираните си продукти, за да могат да се добавят в кошницата(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1500 W |
| Брой програми | 16 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Подходящ за съдомиялна, Студен при допир |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0.625 Kg |
| Височина | 29.3 cm |
| Ширина | 27.3 cm |
| Дължина | 36.8 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 4.45 |
| Гаранция | 24 месеца |