- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1500 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 16 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Δροσερό στην αφή |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0.625 Kg |
| Υψος | 29.3 cm |
| Πλάτος | 27.3 cm |
| Μήκος | 36.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 4.45 |
| Εγγύηση | 24 месеца |