- Stoc epuizat

Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1500 W |
| Numarul de programe | 16 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Rece în atingere |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0.625 Kg |
| Inaltime | 29.3 cm |
| Latime | 27.3 cm |
| Lungime | 36.8 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 4.45 |
| Garantie | 24 месеца |