- -30,68 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2750 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Студен при допир, Запазване на топлината, Система за съхранение на кабела |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.500 Kg |
| Височина | 31.4 cm |
| Ширина | 38.2 cm |
| Дължина | 44.4 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |