- -30,68 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2750 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Δροσερό στην αφή, Διατήρηση θερμότητας, Σύστημα αποθήκευσης καλωδίου |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1.500 Kg |
| Υψος | 31.4 cm |
| Πλάτος | 38.2 cm |
| Μήκος | 44.4 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |