- -30,68 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2750 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Rece în atingere, Conservarea căldurii, Sistem de stocare a cablurilor |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.500 Kg |
| Inaltime | 31.4 cm |
| Latime | 38.2 cm |
| Lungime | 44.4 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Garantie | 24 luni |