- -25,06 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Инокс, Черен |
| Мощност | 2700 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна, Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2.300 Kg |
| Височина | 30.6 cm |
| Ширина | 42 cm |
| Дължина | 40 cm |
| Дължина на кабела | 0.9 m |
| Гаранция | 24 месеца |