- -25,06 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Inox, Negru |
| Putere | 2700 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Caracteristici de securitate | Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2.300 Kg |
| Inaltime | 30.6 cm |
| Latime | 42 cm |
| Lungime | 40 cm |
| Lungimea cablului | 0.9 m |
| Garantie | 24 luni |