- -25,06 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Εξουσία | 2700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2.300 Kg |
| Υψος | 30.6 cm |
| Πλάτος | 42 cm |
| Μήκος | 40 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.9 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |