
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Инокс |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 16 |
| Защитни функции | Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Прозорче за наблюдение, Въртяща се кошница, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Температурен спектър на потока | 80 - 230 °C |
| Тип пържене | Стандартен |
| Капацитет храна | 1.000 Kg |
| Височина | 39.5 cm |
| Ширина | 40.5 cm |
| Дължина | 43 cm |
| Гаранция | 24 месеца |