
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Inox |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 16 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Παράθυρο παρατήρησης, Въртяща се кошница, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 230 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Standard |
| Ικανότητα φαγητού | 1 Kg |
| Υψος | 39.5 cm |
| Πλάτος | 40.5 cm |
| Μήκος | 43 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |