
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Inox |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 16 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Fereastră de observare, Coșul rotativ, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 230 °C |
| Tipul de prajire | Standard |
| Capacitatea alimentara | 1 Kg |
| Inaltime | 39.5 cm |
| Latime | 40.5 cm |
| Lungime | 43 cm |
| Garantie | 24 luni |