
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2000 W |
| Брой програми | 8 |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подвижен контейнер за масло, Въртяща се кошница, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.000 Kg |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 34 cm |
| Дължина | 32.5 cm |
| Гаранция | 24 месеца |