
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2000 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Αποσπώμενο δοχείο λαδιού, Въртяща се кошница, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-200°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1 Kg |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 34 cm |
| Μήκος | 32.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |