
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2000 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Container de ulei mobil, Coșul rotativ, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-200°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1 Kg |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 34 cm |
| Lungime | 32.5 cm |
| Garantie | 24 luni |