- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Жълт |
| Мощност | 1000 W |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Система против хлъзгане, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0.250 Kg |
| Височина | 28.5 cm |
| Ширина | 21 cm |
| Дължина | 26 cm |
| Гаранция | 24 месеца |