- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Galben |
| Putere | 1000 W |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Sistem anti-alunecare, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-200°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0.250 Kg |
| Inaltime | 28.5 cm |
| Latime | 21 cm |
| Lungime | 26 cm |
| Garantie | 24 luni |