- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Κίτρινο |
| Εξουσία | 1000 W |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-200°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0.250 Kg |
| Υψος | 28.5 cm |
| Πλάτος | 21 cm |
| Μήκος | 26 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |