
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2470 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 40 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 38.5 cm |
| Ширина | 28.6 cm |
| Дължина | 45.2 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Тегло | 9.76 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |