
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 2470 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 40-240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 38.5 cm |
| Latime | 28.6 cm |
| Lungime | 45.2 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Greutate | 9.76 Kg |
| Garantie | 24 месеца |