
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 28.6 cm |
| Μήκος | 45.2 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Βάρος | 9.76 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |