
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Сив, Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 6 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Температурен спектър на потока | 35 - 205 C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 1.800 Kg |
| Височина | 33 cm |
| Ширина | 29.2 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |