
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Γκρι, Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 35 - 205 C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 1.800 Kg |
| Υψος | 33 cm |
| Πλάτος | 29.2 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |