
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Gri, Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 6 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Spectrul temperaturii de tur | 35 - 205 C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 1.800 Kg |
| Inaltime | 33 cm |
| Latime | 29.2 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Garantie | 24 luni |