- -40,76 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1650 W |
| Брой програми | 10 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Подходящ за съдомиялна, Прозорче за наблюдение, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Запазване на топлината, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80-220°C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 22 cm |
| Ширина | 36.6 cm |
| Дължина | 31.6 cm |
| Тегло | 3.4 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |