- -40,76 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 1650 W |
| Numarul de programe | 10 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Fereastră de observare, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Conservarea căldurii, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80-220°C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 22 cm |
| Latime | 36.6 cm |
| Lungime | 31.6 cm |
| Greutate | 3.4 Kg |
| Garantie | 24 luni |