- -40,76 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1650 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Παράθυρο παρατήρησης, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80-220°C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 22 cm |
| Πλάτος | 36.6 cm |
| Μήκος | 31.6 cm |
| Βάρος | 3.4 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |