
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен / Сив |
| Брой програми | 7 |
| Защитни функции | Защита против прегряване, Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Студени дръжки, Таймер |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Механичен |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 0 - 200 ºC |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 3 l |
| Капацитет храна | 0 Kg |
| Височина | 31 cm |
| Ширина | 26 cm |
| Дължина | 29 cm |
| Тегло | 3.3 Kg |
| Гаранция | 24 месеца |