
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Putere: 1300 W
- Capacitate: 3 l
- Tipul panoului de control: mecanic
- Lumini indicatoare de pornire și încălzire
- Spectrul de temperatură până la 200 ℃
- Protecție la supraîncălzire
- Timer
- Bol detașabil
- 7 programe
Cartofi prăjiți: 15-20 min, 200°C
Friptură / carne de vită: 20-25 min, 180°C
Pui (aripi, coapse): 15-20 min, 180°C
Pește: 20-30 min, 190°C
Pui întreg sau în bucăți: 20-25 min, 200°C
Chifteluțe / cotlete: 10-20 min, 180°C
Creveți și fructe de mare: 15-20 min, 160°C
- Număr de coșuri: 1
- Greutate: 3,30 kg
- Dimensiuni (HxLxP): 31 x 26 x 29 cm
- Culoare: Negru/gri
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru / gri |
| Numarul de programe | 7 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Indicator strălucitor |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Mânere rece, Temporizator |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Mecanic |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 0 - 200 ºC |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 3 l |
| Capacitatea alimentara | 0 Kg |
| Inaltime | 31 cm |
| Latime | 26 cm |
| Lungime | 29 cm |
| Greutate | 3.3 Kg |
| Garantie | 24 luni |