
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Ισχύς: 1300 W
- Χωρητικότητα: 3 l
- Τύπος πίνακα ελέγχου: μηχανικός
- Ενδεικτικές λυχνίες ενεργοποίησης και θέρμανσης
- Φάσμα θερμοκρασίας έως 200 ℃
- Προστασία από υπερθέρμανση
- Χρονοδιακόπτης
- Αφαιρούμενο μπολ
- 7 προγράμματα
Τηγανιτές πατάτες: 15-20 λεπτά, 200°C
Μπριζόλα / μοσχάρι: 20-25 λεπτά, 180°C
Πουλερικά (φτερούγες, μπούτια): 15-20 λεπτά, 180°C
Ψάρια: 20-30 λεπτά, 190°C
Κοτόπουλο ολόκληρο ή σε μέρη: 20-25 λεπτά, 200°C
Κεφτεδάκια / Κοτολέτες: 10-20 λεπτά, 180°C
Γαρίδες και θαλασσινά: 15-20 λεπτά, 160°C
- Αριθμός καλαθιών: 1
- Βάρος: 3,30 kg
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 31 x 26 x 29 cm
- Χρώμα: Μαύρο/γκρι
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο / Γκρι |
| Αριθμός προγραμμάτων | 7 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμομονωμένς λαβές, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 0 - 200 ºC |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 3 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Βάρος | 3.3 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |