
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Цвят | Черен |
| Мощност | 2400 W |
| Брой програми | 4 |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Прекъсване на програмата, Светещ индикатор |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер |
| Температурен спектър на потока | 100 - 240 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 3.200 Kg |
| Височина | 31.5 cm |
| Ширина | 38 cm |
| Дължина | 33 cm |
| Дължина на кабела | 0.8 m |
| Гаранция | 24 месеца |