
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Culoare | Negru |
| Putere | 2400 W |
| Numarul de programe | 4 |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Întrerupeți programul, Indicator strălucitor |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator |
| Spectrul temperaturii de tur | 100 - 240 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 3.200 Kg |
| Inaltime | 31.5 cm |
| Latime | 38 cm |
| Lungime | 33 cm |
| Lungimea cablului | 0.8 m |
| Garantie | 24 luni |