
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 2400 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 4 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Διακοπή του προγράμματος, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 100 - 240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 3.200 Kg |
| Υψος | 31.5 cm |
| Πλάτος | 38 cm |
| Μήκος | 33 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.8 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |