- -127,82 €
- Изчерпано
![]()
- Мощност: 1700 W
- Вместимост: 2 кошници х 4 литра
- Таймер до 60 минути
- Сензорен Тоuch screen контрол
- Универсалност 3 в 1: пържене на въздух, печене, претопляне и
- 2 отдени зони за готвене снабдени с бързи нагреватели, циклонни вентилатори и собствени съдове-кошници
- Регулируема температура: От 60 до 200 градуса
- 2 кошници с незалепващо покритие
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи се крачета
- "Cool touch" дръжка
- Захранване: 220 - 240 V ~ 50 - 60 Hz
Препоръчително:
Когато използвате и двете кошници за готвене, моля, удължете времето за готвене с 5 минути.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Фритюрникът Rosberg Premium RP51980N е универсален уред за готвене с горещ въздух. С мощност от 1700 W и вместимост от 2 кошници по 4 литра, той е идеален за приготвяне на храна за цялото семейство.
Фритюрникът има таймер, който може да бъде настроен до 60 минути, както и сензорен Touch screen контрол за лесна и удобна употреба. Регулируемата температура от 60 до 200 градуса и 2 отделни зони за готвене с бързи нагреватели и циклонни вентилатори позволяват на потребителя да избира желаната температура и време за готвене.
Фритюрникът е снабден с 2 кошници с незалепващо покритие, които могат да бъдат използвани едновременно. Кошниците имат собствени съдове и са разположени в 2 отделни зони за готвене. За удобство на потребителя, фритюрникът има и "Cool touch" дръжка.
Защитата от прегряване и неплъзгащите се крачета на фритюрника гарантират безопасност и стабилност по време на работа. Захранването е 220 - 240V ~ 50 - 60 Hz
Препоръчително е, когато използвате и двете кошници за готвене, да удължите времето за готвене с 5 минути, за да се гарантира, че храната е напълно готова.
- Мощност: 1700 W
- Вместимост: 2 кошници х 4 литра
- Таймер до 60 минути
- Сензорен Тоuch screen контрол
- Универсалност 3 в 1: пържене на въздух, печене, претопляне и
- 2 отдени зони за готвене снабдени с бързи нагреватели, циклонни вентилатори и собствени съдове-кошници
- Регулируема температура: От 60 до 200 градуса
- 2 кошници с незалепващо покритие
- Защита от прегряване
- Неплъзгащи се крачета
- "Cool touch" дръжка
- Захранване: 220 - 240V ~ 50 - 60 Hz
Препоръчително:
Когато използвате и двете кошници за готвене, моля, удължете времето за готвене с 5 минути.
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1700 W |
| Брой програми | 10 |
| Защитни функции | Защита против прегряване, Автоматично изключване |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Система против хлъзгане, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Брой кошници | 2 |
| Температурен спектър на потока | 60 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет храна | 2 Kg |
| Височина | 32 cm |
| Ширина | 37 cm |
| Дължина | 34 cm |
| Тегло | 9 Кg |
| Гаранция | 24 месеца |