- -127,82 €
- Stoc epuizat
![]()
Friteuza cu aer cald Rosberg Premium RP51980N cu doua cosuri pentru gatirea a doua tipuri de alimente, in doua moduri
CARACTERISTICI
- Putere: 1700W
- Capacitate: 2 cosuri x 4 litri
- Temporizator de pana la 60 min.
- Control ecran tactil
- Versatilitate 3 in 1: prajiti, coaceti, reincalziti
- 2 zone separate de gatit dotate cu incalzitoare rapide, ventilatoare ciclon si vase proprii
- Temperatura reglabila: 60-200°C
- 2 cosuri cu invelis antiaderent
- Protectie la supraincalzire
- Picioare antiderapante
- Maner „cool touch”.
- Alimentare: 220-240V ~ 50-60Hz
- Dimensiuni: 37 x 33 x 34 cm
- Greutate: 7.5 kg
Recomandat:
Cand utilizati ambele cosuri de gatit, va rugam sa extindeti timpul de gatit cu 5 minute.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Friteuza cu aer cald Rosberg Premium RP51980N cu doua cosuri pentru gatirea a doua tipuri de alimente, in doua moduri
CARACTERISTICI
- Putere: 1700W
- Capacitate: 2 cosuri x 4 litri
- Temporizator de pana la 60 min.
- Control ecran tactil
- Versatilitate 3 in 1: prajiti, coaceti, reincalziti
- 2 zone separate de gatit dotate cu incalzitoare rapide, ventilatoare ciclon si vase proprii
- Temperatura reglabila: 60-200°C
- 2 cosuri cu invelis antiaderent
- Protectie la supraincalzire
- Picioare antiderapante
- Maner „cool touch”.
- Alimentare: 220-240V ~ 50-60Hz
- Dimensiuni: 37 x 33 x 34 cm
- Greutate: 7.5 kg
Recomandat:
Cand utilizati ambele cosuri de gatit, va rugam sa extindeti timpul de gatit cu 5 minute.
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1700 W |
| Numarul de programe | 10 |
| Caracteristici de securitate | Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator, Sistem anti-alunecare, Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Numarul de cosuri | 2 |
| Spectrul temperaturii de tur | 60 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitatea alimentara | 2 Kg |
| Inaltime | 32 cm |
| Latime | 37 cm |
| Lungime | 34 cm |
| Greutate | 9 Kg |
| Garantie | 24 luni |