- -127,82 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Με τους δύο ανεξάρτητους κάδους η φριτέζα αέρος σάς επιτρέπει να προετοιμάσετε ταυτόχρονα δύο ίδια ή διαφορετικά γεύματα.
- Ισχύς: 1700W
- Εξαιρετικά μεγάλη χωρητικότητα 8 λίτρων με 2 ανεξάρτητους κάδους 4 λίτρων
- Ρυθμιζόμενος χρονοδιακόπτης 60 λεπτών
- Διαθέτει οθόνη και πλήκτρα αφής (Тоuch screen) για εύκολο έλεγχο και καθάρισμα
- Λειτουργίες 4 σε 1: τηγάνισμα, ψήσιμο, αναθέρμανση και αποξήρανση
- Επιλογή επιθυμητής θερμοκρασίας ψησίματος: Από 60 έως 200 βαθμούς
- Καλάθια με αντικολλητική επίστρωση
- Προστασία υπερθέρμανσης
- Αντιολισθητικά πόδια
- Λαβή "Cool touch"
- Τροφοδοσία: 220-240V ~ 50-60Hz
Συνιστάται:
Όταν χρησιμοποιείτε και τα δύο καλάθια μαγειρέματος, αυξήστε το χρόνο μαγειρέματος με 5 λεπτά.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Με τους δύο ανεξάρτητους κάδους η φριτέζα αέρος σάς επιτρέπει να προετοιμάσετε ταυτόχρονα δύο ίδια ή διαφορετικά γεύματα.
- Ισχύς: 1700W
- Εξαιρετικά μεγάλη χωρητικότητα 8 λίτρων με 2 ανεξάρτητους κάδους 4 λίτρων
- Ρυθμιζόμενος χρονοδιακόπτης 60 λεπτών
- Διαθέτει οθόνη και πλήκτρα αφής (Тоuch screen) για εύκολο έλεγχο και καθάρισμα
- Λειτουργίες 4 σε 1: τηγάνισμα, ψήσιμο, αναθέρμανση και αποξήρανση
- Επιλογή επιθυμητής θερμοκρασίας ψησίματος: Από 60 έως 200 βαθμούς
- Καλάθια με αντικολλητική επίστρωση
- Προστασία υπερθέρμανσης
- Αντιολισθητικά πόδια
- Λαβή "Cool touch"
- Τροφοδοσία: 220-240V ~ 50-60Hz
Συνιστάται:
Όταν χρησιμοποιείτε και τα δύο καλάθια μαγειρέματος, αυξήστε το χρόνο μαγειρέματος με 5 λεπτά.
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 10 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 60 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 2 Kg |
| Υψος | 32 cm |
| Πλάτος | 37 cm |
| Μήκος | 34 cm |
| Βάρος | 9 κιλά |
| Εγγύηση | 24 μήνες |