- -25,56 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Инокс, Черен |
| Защитни функции | Антихлъзгаща се основа |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Таймер, Студени дръжки |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Тъч скрийн |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Височина | 34 cm |
| Дължина | 35 cm |
| Тегло | 4.8 Kg |
| Гаранция | 2 години |