- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Inox, Μαύρο |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Υψος | 34 cm |
| Μήκος | 35 cm |
| Βάρος | 4.8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |