- -25,56 €
- Stoc epuizat

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Inox, Negru |
| Caracteristici de securitate | Impotriva alunecarii |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Temporizator, Mânere rece |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Ecran tactil |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Inaltime | 34 cm |
| Lungime | 35 cm |
| Greutate | 4.8 Kg |
| Garantie | 2 ani |