- -64,90 €
- Изчерпано

Най-големият Air Fryer
- Мощност: 1800 W
- Размери:Височина: 36 см
Дължина: 30 см
Ширина: 35 см
- Капацитет: 7.7 л
- Възможност за изпичане на цяло пиле наведнъж
- Вътрешна кошница с незалепващо покритие
- 8 автоматични програми за готвене: стек, крила, скариди, риба, закуски, пържени картофи, печива, зеленчуци, пиле
- Лесно почистване
- Вътрешна кошница и съд за мазнина, подходящи за съдомиялна машина- Бързо, лесно и вкусно приготвяне на храна
- 60 минутен таймер
- Светлинен индикатор за работа
- LED дисплей
- Настройка на температурата от 80 C до 200 C
- Нагревател от неръждаема стомана
- Протектор за вентилатора
- Автоматичен сигнал за завършване на готвенето
- Топлоизолирана дръжка
- Гумирани крачета против хлъзгане
- Термоустойчив корпус
- Захранващо напрежение 220 - 240 V~, 50 - 60 Hz
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фритюрници |
|
| Материал корпус | Пластмаса |
| Цвят | Черен |
| Мощност | 1800 W |
| Брой програми | 8 |
| Защитни функции | Светещ индикатор, Антихлъзгаща се основа, Защита против прегряване, Автоматично изключване, Прекъсване на програмата |
| Употреба | Домашна |
| Специални функции | Термостат, Таймер, Подходящ за съдомиялна, Система против хлъзгане, Студени дръжки, Центрофугиране на мазнината |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Тип контролен панел | Дигитален |
| Брой кошници | 1 |
| Температурен спектър на потока | 80 - 200 °C |
| Тип пържене | С горещ въздух |
| Капацитет мазнина | 7.7 l |
| Капацитет храна | 2.800 Kg |
| Височина | 36 cm |
| Ширина | 35 cm |
| Дължина | 30 cm |
| Гаранция | 24 месеца |