- -64,90 €
- Χωρίς απόθεμα
![]()
Η μεγαλύτερη Air Fryer φριτέζα θερμού αέρα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
Η μεγαλύτερη Air Fryer φριτέζα θερμού αέρα
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1800 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 8 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Φωτιζόμενη ένδειξη, Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Διακοπή του προγράμματος |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Χρονοδιακόπτης, Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων, Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές, Φυγοκέντρηση του λίπους |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 200 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 7.7 l |
| Ικανότητα φαγητού | 2.800 Kg |
| Υψος | 36 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Μήκος | 30 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |