- -64,90 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фритюрници |
|
| Materialul corpului | Plastic |
| Culoare | Negru |
| Putere | 1800 W |
| Numarul de programe | 8 |
| Caracteristici de securitate | Indicator strălucitor, Impotriva alunecarii, Protecție împotriva supraîncălzirii, Oprirea automată, Întrerupeți programul |
| Utilizare | Intern |
| Caracteristici speciale | Termostat, Temporizator, Potrivit pentru mașina de spălat vase, Sistem anti-alunecare, Mânere rece, Centrifugarea grăsimilor |
| Tip de montare | Standard |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Numarul de cosuri | 1 |
| Spectrul temperaturii de tur | 80 - 200 °C |
| Tipul de prajire | Aer cald |
| Capacitate de unsoare | 7.7 l |
| Capacitatea alimentara | 2.800 Kg |
| Inaltime | 36 cm |
| Latime | 35 cm |
| Lungime | 30 cm |
| Garantie | 24 luni |