- Изчерпано

- Общ полезен обем: 142 литра
- Полезен обем на фризерната част: 142 литра
- Kонсумация: 228 kWh/година
- Система за охлаждане на фризерната част: Статична
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40
- Размери:
Дълбочина: 54.5 см
Височина: 84.5 см
Ширина: 70.5 см
- Време за съхранение без ел.захранване : 26 часа
- Една температурна зона
- Механично управление
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 14 кг
- Цвят: Бял
- Тегло: 27 Кg
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

- Общ полезен обем: 142 литра
- Полезен обем на фризерната част: 142 литра
- Kонсумация: 228 kWh/година
- Система за охлаждане на фризерната част: Статична
- Брой кошници: 1
- Ниво на шум: 40
- Размери:
Дълбочина: 54.5 см
Височина: 84.5 см
Ширина: 70.5 см
- Време за съхранение без ел.захранване : 26 часа
- Една температурна зона
- Механично управление
- Капацитет на замразяване за 24 часа: 14 кг
- Цвят: Бял
- Тегло: 27 Кg
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Вертикален |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 228 kWh |
| Брой отделения за бързо замразяване | 142 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 14 Kg |
| Височина | 84.5 cm |
| Ширина | 70.5 cm |
| Дълбочина | 54.5 cm |
| Тегло | 27 Kg |
| Предназначен за | Кухня |