- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 228 kWh |
| Αριθμός διαμερισμάτων ταχείας κατάψυξης | 142 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 14 Kg |
| Υψος | 84.5 cm |
| Πλάτος | 70.5 cm |
| Βάθος | 54.5 cm |
| Βάρος | 27 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |