- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Vertical |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 228 kWh |
| Număr de compartimente de congelare rapidă | 142 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 14 Kg |
| Înălţime | 84.5 cm |
| Lăţime | 70.5 cm |
| Adâncime | 54.5 cm |
| Greutate | 27 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |