- -35,79 €
- Изчерпано

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Бял |
| Ниво на шум | 40 dB |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Отваряне на вратата | Дясно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class F |
| Система за охлаждане | Статична |
| Захранващо напрежение | 220 V, 240 V |
| Годишна енергийна консумация | 238 kWh |
| Система за размразяване на фризера | Ръчна |
| Материал рафтове | Пластмаса, Стъкло |
| Брой отделения | 1 |
| Нетен обем на фризера | 168 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 8 Kg |
| Височина | 142 cm |
| Ширина | 55 cm |
| Дълбочина | 58 cm |
| Тегло | 44.95 Kg |
| Предназначен за | Кухня |