- -35,79 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Δεξιά |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class F |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 238 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό, Γυαλί |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 168 l |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 8 Kg |
| Υψος | 142 cm |
| Πλάτος | 55 cm |
| Βάθος | 58 cm |
| Βάρος | 44.95 Kg |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |