- -35,79 €
- Stoc epuizat
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Фризери |
|
| Culoare | alb |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Numărul de uși | 1 |
| Tipul de montare | Standard |
| Deschizând ușa | Dreapta |
| Eficiență energetică conform celor mai recente reglementări europene | Clasa F |
| Sistem de rаcire | Static |
| Tensiunea de alimentare | 220 V, 240 V |
| Consumul anual de energie | 238 kWh |
| Sistem de dezghețare a congelatorului | Manual |
| Rafturi materiale | Plastic, Sticlă |
| Numărul de compartimente | 1 |
| Volumul net al congelatorului | 168 l |
| Capacitate de congelare / 24h | 8 Kg |
| Înălţime | 142 cm |
| Lăţime | 55 cm |
| Adâncime | 58 cm |
| Greutate | 44.95 Kg |
| Destinate pentru | Bucătărie |