- -35,79 €
- Изчерпано
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Техническо описание
Фризери |
|
| Цвят | Черен |
| Брой врати | 1 |
| Тип монтиране | Стандартно |
| Енергийна ефективност съгласно най-новите европейски разпоредби | Class B |
| Климатичен клас | SN - N - ST |
| Охладителен агент | R 600 a |
| Система за охлаждане | Статична |
| Мощност | 100 W |
| Годишна енергийна консумация | 0 kWh |
| Брой компресори | 1 |
| Нетен обем на фризера | 0 l |
| Капацитет на замразяване / 24ч | 10 Kg |
| Височина | 29.5 cm |
| Ширина | 22.5 cm |
| Функции | Индикатор за липса на вода |
| Гаранция | 24 месеца |